Aquapark Panorama Morska

Jedną z największych atrakcji Jarosławca jest oddalony tylko o 350 metrów od morskiej plaży kompleks AQUAPARK Panorama Morska.

Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych w kraju kompleksów basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia lustra wody wynosi ok. 1500 m2 i jest podgrzewana od maja do września.

Wśród basenów uwagę zwraca ten ze sztuczną falą o głębokości do 1,60 m, z licznymi gejzerami i powierzchnią, aż 770 m2. W kompleksie wodnym znajdują się m.in. rwąca rzeka, grota z wodospadami, basen wielofunkcyjny z wieloma atrakcjami, a na plażowiczów czeka... aż 1000 sztuk leżaków basenowych.

Dodaj opinię

Rozbudowany i pełen urozmaicających leniwą kąpiel atrakcji (gejzery, dzikie rzeki, grota z wodospadami itd.) kompleks, zlokalizowany ledwie 350 m od jarosławieckiej plaży. Ośrodek dysponuje interesującą gamą możliwości: pływania sportowego, rekreacyjnego, hydromasaży, zabiegów SPA&Wellness, korzystania z sauny, opalania się na leżaku i jeszcze wielu innych.

Aquapark Panorama Morska adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Panorama Morska, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Panorama Morska.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Panorama Morska. Redakcja serwisu www.wicko-morskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-45 zł
    Aquapark Panorama Morska cena biletu normalnego: 25-45 zł
  • Grupowy 20-30
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Panorama Morska opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij