Kryty sztuczny stok narciarski

W Jarosławcu, popularnym nadmorskim kurorcie, oprócz typowo letnich atrakcji – pływania, plażowania, siatkówki plażowej – można ćwiczyć także zimową jazdę na nartach i desce snowboardowej. Przez cały rok, niezależnie od temperatur i opadów

W krytej hali zamontowano pochyłą ruchomą taśmę, całkiem dobrze oddającą wrażenia z górskich stoków. Jedna jazda trwa około 10 minut, a prędkość „zjazdu” dochodzi do 25 kilometrów na godzinę. Odpowiada to mniej więcej trzem kilometrom prawdziwej trasy narciarskiej. Przed treningową symulacją należy zaopatrzyć się w prawdziwy zimowy sprzęt – narty lub deskę, buty, kijki, kask. Wypożyczalnia funkcjonuje na miejscu. Jednocześnie ze sztucznego stoku może korzystać jeden snowboardzista lub trzech narciarzy.

Sztuczny stok świetnie nadaje się do nauki podstaw jazdy na nartach i desce. Bardziej zaawansowani zjazdowcy mogą tutaj przygotować formę na pełnię zimowego sezonu.

Symulator znajduje się na terenie kompleksu „Albatros SPA & SKI”. Goście hotelu mogą liczyć na zniżki przy korzystaniu ze sztucznego stoku.

Dodaj opinię

Sztuczny stok narciarski, a ściślej rzecz biorąc - pochyła taśma wprawiana w ruch, całkiem wiernie imituje zjazd po naturalnym stoku. Dzięki temu nawet latem, w bardzo komfortowych warunkach, można doskonalić narciarskie umiejętności. Niezbędny sprzęt - buty, deski i narty, a także kask i kijki - jest dostępny na miejscu. Jedna jazda trwa ok. 15 minut.

Kryty sztuczny stok narciarski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kryty sztuczny stok narciarski, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kryty sztuczny stok narciarski.
Ceny biletów / cennik wejść do Kryty sztuczny stok narciarski. Redakcja serwisu www.wicko-morskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Kryty sztuczny stok narciarski cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kryty sztuczny stok narciarski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij