Park Edukacji i Rozrywki Leonardia

Parę kilometrów za Darłowem jadąc w stronę Sławna, w miejscowości Krupy znajduje się Park Edukacji i Rozrywki Leonardia.

Znajduje się tu ponad setka drewnianych gier z całego świata, a wszystko zlokalizowane jest na świeżym powietrzu. To miejsce, w którym chodź na chwilę można zapomnieć o wszechobecnym wirtualnym świecie. Co niektórzy starsi mogą przypomnieć sobie jak to było w erze przed komputerami a młodsi mogą poczuć jak wyglądała prawdziwa zabawa.

W czasach gdy gry komputerowe całkowicie zabierają nam czas, w tym miejscu możemy zająć się grami logicznymi oraz zręcznościowymi, takimi jak: rapido, arkus, bilard holenderski czy balanser - to tylko kilka z nich. Czy znacie te gry? Jeżeli nie to najwyższa pora odwiedzić Leonardię!

Z ciekawostek należy wspomnieć, że wszystkie gry zostały wykonane ręcznie i tylko w jednym egzemplarzu, z niewielką ilością metalowych części, umieszczonych tylko tam gdzie było to konieczne - żadnego plastiku.


Dodaj opinię

Wyjątkowy park rozrywki nieopodal Darłowa, gdzie dominują tradycyjne gry, dawno już zapomniane, jak rapido, arkus czy bilard holenderski. Wszystkie stanowiska wykonano ręcznie, z drewna. Wiele mówiącym hasłem parku jest “Czym bawił się Leonardo da Vinci?”. Dodatkiem o dużych walorach edukacyjnych są miniatury i repliki konstrukcji, które zaprojektował włoski geniusz.

Park Edukacji i Rozrywki Leonardia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Edukacji i Rozrywki Leonardia, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Edukacji i Rozrywki Leonardia.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Edukacji i Rozrywki Leonardia. Redakcja serwisu www.wicko-morskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12 zł
    Park Edukacji i Rozrywki Leonardia cena biletu ulgowego: 12 zł
  • 15 zł
    Park Edukacji i Rozrywki Leonardia cena biletu normalnego: 15 zł
  • 50 zł
    Park Edukacji i Rozrywki Leonardia cena biletu rodzinnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Edukacji i Rozrywki Leonardia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij