Międzynarodowy szlak rowerowy R-10

Międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10, nazywany również Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim to trasa łącząca 9 państw nad Bałtykiem – Danię, Niemcy, Polskę, Rosję, Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię i Szwecję. Oznaczony kolorem zielonym szlak w pewnej części pokrywa się czerwonym pieszym Europejskim Szlakiem Dalekobieżnym E9.

Na terenie Polski przez 3 województwa przebiega 588 z liczącej łącznie 8539 kilometrów trasy. W gminie Postomino jest są to 23 kilometry przez wsie, pola, lasy i nad brzegami jeziora Wicko.

Dodaj opinię
Międzynarodowy szlak rowerowy R-10 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy szlak rowerowy R-10, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy szlak rowerowy R-10.
  • 76-113 Postomino
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy szlak rowerowy R-10 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij