Kraina motyli

Przyjazny, iście baśniowy zakątek zaczarowany przez barwne, egzotyczne owady. Motylarnia w Jarosławcu udostępnia swoim gościom na wyciągnięcie ręki takie gatunki, których próżno szukać po polskich polach i łąkach.

Wszystkie dojrzałe motyle latają w pełni swobodnie po ciekawie i profesjonalnie zaaranżowanej, gwarantującej jak najbardziej tropikalny mikroklimat “szklarni”. W kluczowych miejscach zamocowano tabliczki edukacyjne z podstawowymi informacjami i ciekawostkami o żyjących tutaj okazach. Warto pamiętać, iż żywe kolory ubrań działają na motyle niczym magnes.

Jedynym miejscem oddzielonym od gości Krainy Motyli jest specjalna wylęgarnia. Jednak przezroczysta szyba - i pewna doza szczęścia - pozwolą z bardzo bliska zobaczyć, jak z kokonu wychodzi piękny motyl.

Tuż obok motylarni funkcjonuje Kraina Luster - czyli gabinet zwariowanych, krzywych zwierciadeł i związanych z nimi iluzji. A do tego jeszcze lodziarnia, bar z menu typowym dla nadbałtyckich kurortów oraz salon gier: ponad 20 stanowisk cymbergaja, bokserskiej gruszki mierzącej siłę ciosu i podobnych maszyn.

Dodaj opinię

Małe królestwo tropikalnych roślin i pięknych, egzotycznych owadów. Wielobarwne motyle charakteryzuje niebywałe bogactwo wzorów na skrzydełkach, szeroka gama rozmiarów i nieodparty pociąg do żywych barw. W połączeniu z wylęgarnią, informacjami o każdym gatunku i paroma atrakcjami dodatkowymi, Kraina Motyli stanowi wspaniałe miejsce do zabawy i nauki.

Filmowaniem Krainy motyli może zająć się firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Kraina motyli adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kraina motyli, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kraina motyli.
Ceny biletów / cennik wejść do Kraina motyli. Redakcja serwisu www.wicko-morskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 7 zł
    Kraina motyli cena biletu ulgowego: 7 zł
  • 10 zł
    Kraina motyli cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kraina motyli opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij