Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy

Celem odbywającego się co roku w lecie, Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego jest poza upowszechnieniem zdrowego i aktywnego trybu życia, także promocja Uzdrowiska Dąbki oraz Gminy Darłowo.

W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy w praktycznie każdym wieku. Dla dzieci, w zależności od wieku, przygotowane są specjalne trasy o długości 150, 300, 500 i 1100 metrów. Głównym, sztandarowym dystansem jest 10 km zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Opłaty nie są wysokie - 20 zł przed biegiem lub 30 zł w dniu biegu. W roku 2015 w Nadmorskim Biegu Uzdrowiskowym wzięło udział 362 osoby. Jak podaje organizator z terenu Powiatu Sławieńskiego zapisało się 78 osób, z Gminy Darłowo 14 osób. Resztę uczestników zapewne stanowili urlopowicze i odwiedzający Dąbki.

Dodaj opinię
Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij