Plaża

Plaże Wicka Morskiego z całą pewnością należą do najdzikszych w kraju. Między Jarosławcem a Ustką, przez ponad 15 kilometrów nie ma ani jednego strzeżonego kąpieliska. Teren należy w całości do Centralnego Poligonu Sił Powietrznych – w trakcie ćwiczeń przebywanie na nim jest absolutnie zabronione. Zejścia z terenu dawnego lotniska w żaden sposób nie są przystosowywane na potrzeby urlopowiczów czy osób niepełnosprawnych.

Poza wojskowymi manewrami, plaże Wicka bywają dostępne dla turystów. Wojsko dba o ochronę linii brzegowej przed wchłonięciem przez morze. Piaszczyste, pozbawione śmieci, o zmiennej i mocno zróżnicowanej szerokości, idealnie nadają się na spacery i nordic walking.

Dodaj opinię

Warto sfilmować Promenadę, zająć się tym może firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 76-107 Wicko Morskie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij