Stajnia Horyzont

Znana wcześniej jako Stadnina Koni “U Sołtysa”. Położony tuż nad plażą ośrodek kolonijno-jeździecki. Już samo położenie i przyjemność płynąca z jazdy wierzchem byłyby dla “Horyzontu” wystarczającymi atutami, by skutecznie kusić turystów poszukujących aktywnej i rodzinnej formy wypoczynku. A dzięki poważnej rozbudowie w 2015 roku, powstało tu konne centrum z prawdziwego zdarzenia.

Stajnia Horyzont dysponuje m.in. nowoczesnymi boksami dla koni, siodlarnią krytą halą do ujeżdżania czy kilkoma padokami na świeżym powietrzu. Chętni spróbowania się w skokach mogą ustawić pełnowymiarowy tor z przeszkodami. Naturalnie w ofercie są też zajęcia dla początkujących w temacie (oprowadzanie na lonży, opieka nad koniem).

Gwoździem programu będą jednak wypady w teren oraz wielodniowe rajdy. Stajnia Horyzont systematycznie powiększa swój zwierzyniec o nowe konie, zatem wybór odpowiedniego wierzchowca dla siebie nie powinien przyprawiać o ból głowy. Dodatkową atrakcją dla najmniejszych dzieci będą ozdobne ptaki (oraz zwierzęta gospodarskie) hodowane przez gospodarzy.

Piękne tereny galopem po plaży przy zachodzie słońca po prostu cudownie

Magda Falana

super stajnia, bardzo zadbane konie , fachowe i sympatyczne trenerki i Pani Kinga, bardzo przystępne ceny. Moja córka i jej koleżanki jeżdżą tam już kilka lat zarówno na obozach jak i przez resztę wakacji i to są ich najszczęśliwsze chwile, Bardzo polecam.

Magda Falana

Dodaj opinię

Nadmorski klub jeździecki, kompleksowo zmodernizowany na początku 2015 r. Stajnia Horyzont swoją ofertą zainteresuje tak zaawansowanych, jak i początkujących miłośników dżokejki. Posiada m.in. nowoczesną stajnię z siodlarnią, krytą halę do ujeżdżania i zewnętrzne padoki. Organizowane są też obozy i kolonie, a miłym dodatkiem jest zwierzyniec z ptakami ozdobnymi.

Stajnia Horyzont adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Horyzont, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Horyzont.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Horyzont opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij