Szlak Pieszy Północny

Oznaczona na czerwono trasa, przebiega wzdłuż całego polskiego wybrzeża. W województwie zachodniopomorskim nosi nazwę Szlaku Nadmorskiego im. dr. Czesława Piskorskiego, w pomorskim funkcjonuje jako Szlak Nadmorski Bałtycki. Jest częścią Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9, łączącego wybrzeża Atlantyku, Morza Północnego oraz Morza Bałtyckiego od Portugalii począwszy, po 4500 kilometrów w Estonii skończywszy.

W Polsce przebiega ok. 706 km szlaku. Czerwona trasa między Darłowem a Ustką, przez Jarosławiec, Łącko i Zaleskie, ma niespełna 56 kilometrów.

Dodaj opinię
Szlak Pieszy Północny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak Pieszy Północny, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak Pieszy Północny.
  • 76-153 Darłowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak Pieszy Północny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij