Windsurfing

Na jeziorze Bukowo panują doskonałe warunki do uprawiania sportowego lub rekreacyjnego windsurfingu. Wiele osób nie skraca sobie sezonu do lata, ale serfuje przez niemal cały rok. W miesiącach letnich odbywają się tu obozy szkoleniowe, które organizują różne szkoły windsurfingu.

O jakości akwenu Bukowo, świadczyć może fakt organizowania tam Pucharu Polski.

Dodaj opinię

Fanki i fani żagla przyczepionego do deski w Dąbkach mają rewelacyjne warunki do wodnych szaleństw. Jezioro Bukowo cieszy się wśród miłośników windsurfingu zasłużoną renomą - wszystko tłumaczą liczne szkółki i fakt organizowania na akwenie poważnych zawodów. Osoby poszukujące jeszcze poważniejszych wyzwań, powinny natomiast sprawdzić swoje umiejętności na pełnym morzu.

Windsurfing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Windsurfing, zobacz gdzie w Wicku Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Windsurfing.
  • Ulica
    Jezioro Bukowo
    Windsurfing mieści się przy ulicy Jezioro Bukowo w Wicku Morskim
  • 76-156 Dąbki
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Windsurfing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij